Domy na klíč

Domy na klíč stavíme z kvalitních stavebních materiálů, bydlete ve svém za příznivou cenu a se zárukou profesionálně odvedené práce. Máme mnohaleté zkušenosti se stavbou rodinných domů na klíč v Mělníku a okolí. K vašemu bydlení na míru vytvoříme projekt, podle kterého následně stavbu zrealizujeme. Postavíme hrubou stavbu domu a zároveň zařídíme i rozvody elektroinstalace nebo odborné instalatérské práce.

Postavenému domu zrealizujeme stříkanou sádrovou omítku, položíme dlažbu i obklady do koupelny nebo kuchyně. Pro výstavbu rodinných domů na klíč zajistíme kompletní stavební servis. Zvládneme koordinační náročnost celé realizace domu na míru a obstaráme i interiérové stavební, elektrotechnické nebo instalatérské práce.

 

Zateplování fasád Mělník

Díky zateplení fasády snížíte celkové náklady na vytápění domu a prodloužíte životnost budovy nehledě na to, jestli jde o novostavbu, nebo rekonstruovaný dům. Investicí do zateplení fasády šetříte peníze do budoucna. Zateplený dům přispívá k ekologičtějšímu bydlení, neboť neuniká zbytečné teplo a šetří se tak energie.

Příjemné interiérové teplo je základním předpokladem pro spokojené bydlení. Zateplení fasády dopomůže nejen k vyšší pokojové teplotě za menší náklady v zimním období, ale udrží i optimální pokojovou teplotu v horkých letních měsících.

Naši stavebníci provedou zateplení fasády až po dokončovací práce a zkvalitní vám bydlení rychle a za příjemnou cenu. Obstaráme veškerý materiál i lešení. Po skončení realizace zateplení vše uklidíme a odstraníme případný nepořádek.

Rekonstrukce Mělník.