Elektroinstalace Mělník

Provádíme elektroinstalační a elektromontážní práce, zrealizujeme rozvody elektrické energie ve vaší novostavbě, vše za dodržení přísných bezpečnostních norem a standardů. Obstaráme veškerý materiál a zařídíme odborné práce.  Elektroinstalace realizujeme v bytech i domech.

V případě potřeby také sami vytvoříme vlastní projektovou dokumentaci, máte-li však už projekt stavby hotový, naši řemeslníci zrealizují elektroinstalace podle něj.

 

Instalatérské práce Mělník

Jsme mistři řemesla a zvládáme i práce z oblasti voda-topení-plyn. Instalatérské práce včetně vnitřních rozvodů vody realizujeme v domech a bytech, pomůžeme s montáží elektrospotřebičů a sanity v koupelnách a prádelnách. Umíme i zrekonstruovat vodoinstalaci.

Zařídíme vše včetně dodávky materiálu a odborného zhodnocení projektu stavby. Máme špičkově vybavené technologické zázemí a jsme vám k dispozici i při dílčích instalatérských opravách.

Chcete-li zrekonstruovat bytové jádro nebo bytovou koupelnu, zařídíme v případě potřeby také rekonstrukci vodovodních rozvodů nebo jejich přepracování.

 

Obklady a dlažba Mělník

Přejete si postavit nebo zrekonstruovat koupelnu a kuchyň ve vašem domě nebo bytě? Rádi byste kompletně vyměnili stávající bytové jádro za nové?
Pokud i vy se řadíte mezi obyvatele starších bytů nebo domků, kterým už nevyhovuje koupelna a kuchyň staršího typu, jsme tu pro vás. Zařídíme demontáž starého zařízení a vyměníme je za nové, moderní, estetické a vysoce funkční!

Postaráme se i o pokládku dlažby nebo výměnu obkladů. Nezáleží na tom, jestli stavíte nový dům nebo si přejete dodat opět šťávu svému starému bytu, v oblasti rekonstrukcí bytového jádra jsme profesionálové!

Rekonstrukce Mělník.