Rekonstrukce

Spolehnout se na nás můžete v oblasti příprav i realizace hrubých staveb rodinných domů. Připravíme dům k dokončení a následnému obývání. Postavíme obvodové zdi i svislé a vodorovné nosné zdivo a příčky v interiéru domu. Vystavíme i komín domu.

Výhody stavebnických prací u nás? Celou hrubou stavbu máte od jednoho dodavatele, vše je zařízeno rychle a především dle vzájemné domluvy. Nesháníte samostatně projektanta nebo různé řemeslníky, vše máte zařízeno od jedné firmy za předem smluvenou cenu.

Hrubou stavbu rodinného domu provádíme na klíč. Nabízíme výkopové práce i realizace přípojek inženýrských sítí, drážek pro rozvody a vytrubkování elektroinstalací. Řešíme i otázku vytápění domu a technické řešení fasádových systémů a zateplení stavby. Hrubá stavba je ve výstavbě domu naprostým základem, a proto je nutné si zvolit firmu s patřičnými zkušenostmi a především se zkušenostmi a odbornými kompetencemi.

 

Rekonstrukce domů Mělník

Jsme firma s profesionálním přístupem ke všem požadavkům zákazníka a s rekonstrukcí domu jsme vždy schopni odborně poradit. Nevíte ještě zcela přesně, jak by měl dům po rekonstrukci vypadat? Ozvěte se nám a naši projektanti vypracují podrobný plán rekonstrukce vašeho domu.

Zrekonstruujeme jádro vašeho domu, postaráme se o příčky a stěny, obklady, dlažbu i omítku. Zajišťujeme komplexní služby, stavební práce a nabízíme zkušenostmi podložené řemeslné znalosti.

 

Rekonstrukce bytů Mělník

Rekonstrukci provádíme kvalitně a systémově, máme důkladně rozplánovaný celý průběh akce, zařídíme dodávku materiálu a naše práce navazuje jedna na druhou tak, abyste se za krátký čas dočkali perfektního výsledku. Dodržujeme nastavené stavební standardy a pracovní postupy. Počáteční rozpočet i finální vyúčtování rekonstrukce je transparentní.

Z prací kolem rekonstrukce bytu máme spoustu zkušeností a nabídneme vám tak solidní řemeslné práce a kvalitní služby ve všech aspektech. Rekonstrukce bytu probíhá podle předem domluveného harmonogramu.

Ať už chcete zrekonstruovat celý byt, nebo chcete rekonstrukci pouze částečnou, jsme tu pro vás. Pracovníci Rekonstrukce bytů Mělník jsou vždy připraveni splnit vaše očekávání ohledně dokonalého bydlení.

Zrekonstruujeme i bytové jádro. Bydlíte v panelovém domě, přestěhovali jste se do staršího bytu a rádi byste pěkný nový a moderní domov? Demontujeme staré bytové jádro, koupelnu s WC a kuchyňskou linku a vystavíme nové příčky a stěny, u kterých patřičně upravíme povrch pro využívání v prostředí s vyšší vlhkostí vzduchu.

Spolehnout se na nás můžete i v pokládce podlahových krytin a v realizaci koupelnových i kuchyňských obkladů. Namontujeme vestavěné skříňky a potřebnou sanitu do koupelen.

Rekonstrukce Mělník. 

Stavební servis

1.KROK

KONZULTACE

Neplaťte za rekonstrukci svého bydlení víc, než musíte. Chcete vědět, kolik by stála kompletní nebo částečná rekonstrukce vašeho bytu nebo domu? Zajímá vás cena dílčích stavebních prací nebo chcete vědět, o kolik levněji stavíme hrubé stavby oproti konkurenci? Pošlete nám poptávku a my vám rádi poskytneme ceník našich prací.
Ceny jsou podrobné a jsou uvedeny za jednotlivé práce a položky, takže s námi vždy víte, za co a kolik platíte a nehrozí tak, že byste zbytečně přepláceli velké stavební firmě. Jednáme vždy férově a narovinu.

2.KROK

PODMÍNKY

Vše od jedné firmy. Svěřte kompletní rekonstrukci, výstavbu domu nebo zateplovací práce nám a zbavte se starostí o své bydlení. Zvládneme vše od projektové dokumentace, postavení hrubé stavby, nahození omítky až přes pokládku dlažby, obkladů a elektroinstalační a instalatérské práce. Nemusíte shánět deset firem na deset úkonů a následně kontrolovat výsledky jejich práce a bát se o jejich spolehlivost. Plán vaší stavby už nerozhodí jeden zpožděný termín nebo nedodaný materiál. Pojďte do toho s námi!

3.KROK

REALIZACE

Zakládáme si na spolehlivosti a férovém jednání. Dodržujeme smluvené termíny i stanovený rozpočet, veškeré platby jsou transparentní a v průběhu rekonstrukce nebo stavby jste průběžně informováni o vývoji. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně, rekonstrukce i stavby provádíme na míru. Zohledňujeme vaše finanční možnosti, pečlivě volíme materiály. Co se týče staveb, máme špičkové logistické řešení, a tak nám práce jde dobře od ruky a šetříme váš čas i peníze. Naše stavby i rekonstrukce jsou efektivní, služby komplexní a především cenově dostupné.